Aynı Gün Teslimat

Beyaz Ayaklı Sepet

Çiçek Kodu : 30715
190 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Örnek Ürün

Çiçek Kodu : 30724
109 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Antoryum

Çiçek Kodu : 30698
99 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Seramikte Beyaz Orkide

Çiçek Kodu : 30699
119 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Çift dallı beyaz orkide

Çiçek Kodu : 30700
135 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Seramikte Papatyalar

Çiçek Kodu : 30701
69 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Seramikte Listanyüsler

Çiçek Kodu : 30702
79 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Mor Phanelopsis Orkide

Çiçek Kodu : 30710
99 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Vazoda Lilyumlar

Çiçek Kodu : 30712
69 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Güller ve Papatyalar

Çiçek Kodu : 30703
85 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Vazoda 11 Beyaz Gül

Çiçek Kodu : 30704
159 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Papatya ve Karanfiller

Çiçek Kodu : 30705
60 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Spatifilyum Sevgi Çiçeği

Çiçek Kodu : 30711
79 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Fanusta Kırmızı Güller

Çiçek Kodu : 30706
55 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Akvaryum Vazoda Kırmızı Güller

Çiçek Kodu : 30713
69 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Vazoda papatya ve güller

Çiçek Kodu : 30707
60 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

Vazoda Rengarenk Papatyalar

Çiçek Kodu : 30708
69 ₺

Sipariş Ver
Aynı Gün Teslimat

7 Kırmızı Gül ve Ayıcık

Çiçek Kodu : 30709
90 ₺

Sipariş Ver

Esenyurt ÇİÇEKÇİ

25 Senedir Esenyurt çiçekçisiyiz.

Esenyurt ÇİÇEKÇİ

En güzel çiçekler Esenyurta gidiyor.

Bizim bir hikayemiz var. En sevdiğimiz işi, en iyi biçimde yapmak için her sabah kalkar, en güzel çiçekleri sizler için çiçek mezatlarından satın alıp, siz değerli çiçek severlere sevgi ile sunarız.

Çiçeğin öyküsünü ise bilen bilir. Dünyanın en özel hediyesidir çiçek. Hem sevince, hem hüzne, hem ayrılığa hem de iki muhteşem hayatın birleştirilmesinde illa ki çiçek vardır.

Kimi zaman gelinin elinde, kimi zaman damadın yakasında... Kimi zaman bir hastanın odasında... Kimi zaman da çok özel insanın masasında...

En güzel özelliklerimizden biri olan hediyeleşmek, bize çok eskilerden kalmış en güzel adetlerimizdendir. Bir yere gittiğimizde, elimiz boş gitmeyiz. Ama az ama çok birşeyler mutlaka götürürüz.

Gittiğimiz yere elimizde bir buket götürdüğümüzde, aldığımız tepkileri hatırlıyor musunuz? Çiçeklere herkes bayılır. Çiçeklerin mutlu etmeyeceği kimse yoktur.

Eşiniz veya sevgilinizle mi tartıştınız? Hemen bir buket çiçek ile gönlünü almaya ne dersiniz? Eminiz ki, sizi affedecek. Fakat bizden bir tavsiye daha. Lütfen birbirinizi bir daha kırmayın :)

Hastanız mı var? Veya bir hasta ziyaretine mi gideceksiniz? Odasına mutlaka ağır kokmayan bir vazo çiçek koyun. Ortamın havasının hemen nasıl pozitife döndüğüne şahit olacaksınız. Böylelikle hastaya en çok ihtiyacı olan şeyi, morali çiçeklerle vermiş olacaksınız.

NEREYE ÇİÇEK GÖNDERMEK İSTERSİNİZ?

Polat çiçek, internetten esenyurt veya beylikdüzündeki bir arkadaşa, aile üyesine, sevilen bir kişiye veya bir tanıdığınıza çiçek göndermenin hızlı ve kullanışlı bir yoludur. Polat Çiçek olarak biz, uzun yıllardır perakende çiçek mağazamız ile insanların arkadaşlarına, ailelerine, meslektaşlarına ve sevdiklerine çiçek göndererek mutlu etmelerine, hatırlamalarına ve hatırlamalarına yardımcı oluyoruz ve uzun zamandır bölgemizin en önemli çiçekçileri arasına girdik, bu yüzden siz de esenyurt ve beylikdüzüne en yakın çiçekçi arıyorsanız, Polat Çiçek'ten emin olabilirsiniz.

Verdiğiniz siparişler, her zaman en iyi ve en taze çiçeklerden hazırlanır ve seçtiğiniz zaman dilimi içerisinde teslim edilir. İsterseniz 2 saat içinde, isterseniz de istediğiniz saat diliminde.

Polat Çiçek, başka bir şehire veya ülkeye çiçek göndermek istediğinizde de yanınızda. Yurtiçi ve yurtdışı çiçek siparişleriniz için bizi arayın. Uzman personelimiz sizi en iyi biçimde yönlendirecektir.

EN GÜZEL ÇİÇEKLER...

Bir buket çiçek, basit bir hediyeden çok daha fazla şey ifade eder. Birine çiçek göndermek, güzel bir hediye göndermek değil, aynı zamanda en iyi dileklerinizi, nazik düşüncelerinizi ve kalben hissettiklerinizi de beraberinde iletmektir. İsterseniz bir teşekkür, isterseniz de doğum günü. Sebebi ne olursa olsun, çiçeği alan kişi çok mutlu olacak. Biz de bu önemli hediyeye, en kaliteli çiçekleri sunarak katkıta bulunuyoruz. Polat Çiçek olarak gönderdiğimiz çiçekler mümkün olduğunca uzun süre kalmaktadır. Bu da alıcının uzun süre memnuniyet duyması ve size karşı minnet ve teşekkür hislerinin daha da uzun süreceğinden emin olabilirsiniz.

Hayatınızdaki o özel insana gönderilen her bukete çok fazla düşüncenin girdiğini biliyoruz. Gönderdiğimiz her çiçeğe kişisel bir kart notu ekleyebilirsiniz. Bazen duyguların kelimelerle ifadesinin zorlaştığını da biliyoruz. Bu yüzden hazır kart mesajlarımızdan da istediğinizi seçebilirsiniz.

ESENYURT ÇİÇEKÇİ DENİLİNCE...

Esenyurt'taki sevdiklerinizin sizin için ne kadar değerli ve önemli olduklarını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden, esenyurt çiçekçi aramalarınızda daima yanınızdayız. Siz isteyin. En güzel çiçeklerimizi esenyurt'taki sevdiklerinize 2 saatte teslim edelim.

BEYLİKDÜZÜ ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZDE YANINIZDAYIZ !

Beylikdüzü'ne göndermek istediğiniz çiçekleriniz için de yanınızdayız. Beylikdüzü'ne hızlı ve güvenli çiçek teslimatımız ile fark oluşturuyoruz. Siz de beylikdüzüne kaliteli ve hızlı çiçek göndermek isterseniz, beylikdüzü çiçekçi yanınızda !